איך לבחור מזרנים: המדריך המלא לבחירת מזרן

איך לבחור מזרנים: המדריך המלא לבחירת מזרן

איך לבחור מזרנים: המדריך המלא לבחירת מזרן

איכות השינה משפיעה ישירות על הביצועים שלכם באוניברסיטה. מתכננים לעבור לדירת סטודנטים אבל לא מצליחים למצוא מיטה ראויה? הנה 8 מאפיינים שצריך לקחת בחשבון בכדי לבחור מזרון כמו שצריך

איך לבחור מזרונים_ המדריך המלא לבחירת מזרון1

סטודנטים צעירים חייבים לדאוג לשינה ערבה על בסיס קבוע. איכות השינה משפיעה באופן ישיר על הביצועים, על רמת הערנות ועל ההספק שלכם באוניברסיטה. מי שמגיע לאריאל בכל בוקר באוטובוס כבר מבין היטב עד כמה חשוב לישון היטב בלילה, אבל גם סטודנטים שגרים קרוב צריכים לקחת בחשבון את השיקול הזה.

הבעיה היא שיש הרבה סוגים של מזרנים ולא תמיד קל למצוא את הדגם המתאים. בדיוק בגלל זה הכנו לכם רשימה של 8 מאפיינים שאותם תצטרכו לקחת בחשבון:

1.דרגת קושי

התחילו בהשוואה בין מזרנים לפי דרגת הקושי. בחרו דרגת קושי שמתאימה לכם כדי שלא תתעוררו עם כאבים הנובעים משקיעת הכתפיים או האגן. מנגד, אל תבחרו מזרן בדרגת קושי גבוהה מדי כך שעדיין יהיה נעים לשכב עליו.

2.חומרי גלם

יש הרבה סוגים של מזרונים וההבדלים ביניהם נובעים בעיקר מהשימוש בחומרי גלם שונים. היכנסו לאולמות התצוגה והתמקדו בעיקר במאפיינים של מזרוני ספוג, מזרוני ויסקו, מזרוני לטקס ומזרוני קפיצים.

3.מידות

התאימו את המידות של המזרן למידות של המיטה ושל החדר. נסו להגיע למצב שבו המיטה לא תופסת יותר מדי מקום, כדי שתוכלו להמשיך להשתמש בחדר השינה גם בדירות סטודנטים קטנות ובדירות עם 2-3 שותפים.

4.מחיר

אין סיבה לחרוג מתוך מסגרת התקציב כאשר רוכשים מזרן חדש לקראת פתיחת שנת הלימודים האקדמית. הגדירו מראש את התקציב ובררו על מבצעים והטבות שעולים בקנה אחד עם היכולת הכלכלית שלכם.

5.תנוחת שינה מועדפת

לכל אחד מאתנו יש תנוחת שינה מועדפת אחרת. בחרו מזרן שמתאים לתנוחת השינה שלכם וכך תוכלו ליהנות ממנו לאורך זמן. התנוחה המומלצת היא שינה על הגב עם כרית קטנה מתחת לברכיים, אבל מי שמעדיף לישון על הצד צריך להשתמש במזרן רך יחסית כדי להקל על המתח במפרקי הירך ובגב התחתון.

6.המלצות

השתמשו בהמלצות של חברים, קרובים ובני משפחה על מזרן מועדף. למרות תנוחות השינה השונות, המלצה מתייחסת למוניטין של היצרן ולאמינות שלו. באמצעות המלצות גם תוכלו להגיע לחנויות שבהן מוכרים מזרנים איכותיים במחירים נוחים.

7.אפשרויות כוונון

בדקו אפשרות לקנות מיטה מתכווננת. זו מיטה יקרה יותר בהשוואה לדגמים הרגילים, אבל היא מגיעה יחד עם מזרן והיא צפויה לשדרג את איכות החיים שלכם בצורה משמעותית. המיטה מומלצת בעיקר לצעירים שסובלים מכאבי גב או לבעלי מוגבלויות.

8.אחריות

בחרו מזרן עם תקופת אחריות ארוכה. בדקו מה כוללת תקופת האחריות והאם אתם צריכים לשלם על הובלה במקרה תקלה.

אגודת הסטודנטים-בשבילכם ולמענכם!