חושבים על שדרוג?

חושבים על שדרוג?

לסטודנטים יש פריבילגיה מיוחדת לנצל הטבות טרייד אין ולחסוך בהוצאות על מגוון רחב של מוצרים. החל מטלפון נייד, דרך מחשב ועד רהיטים – הנה כמה הצעות לשדרוג באיכות החיים

גברים ונשים צעירים מחפשים כל הזמן אחר דרכים חדשות להגדיל את ההכנסה הפנויה. זה מאפיין מובהק של סטודנטים בכל רחבי העולם, אך בישראל יש לו משמעות מיוחדת כי הפערים בין ההכנסות וההוצאות רק ממשיכים לגדול. מצד שני, לסטודנטים בארץ יש גם פריבילגיות מיוחדות שהם יכולים לנצל ואחת מהן באה לידי ביטוי באפשרות של טרייד אין על מגוון מוצרים.

הנה למשל מספר מוצרים שאותם ניתן לשדרג בלי להוציא כסף מהכיס, או לפחות בלי לחרוג מתוך מסגרת התקציב:

  1. טלפון נייד

כמעט כל רשת סלולר גדולה תסכים לקחת מכם את המכשיר הנייד הישן ולתת לכם תמורתו מכשיר חדש. האינטרס של חברות הסלולר הוא לצרף אתכם כלקוחות, בעלות חודשית קבועה שלא אמורה להיות שונה מזו שאתם ממילא משלמים. התנאי היחיד הוא שתצטרכו להישאר עם אצבע על הדופק על מנת לזהות את ההזדמנויות המשתלמות ביותר.

  1. מחשב

קשה לתאר את החיים הסטודנטיאליים במאה ה-21 בלי מחשב נייד, אז אין פלא שהמון חברות תקשורת מאפשרות לכם לשדרג אותו אחת לתקופה מסוימת. במקביל, ייתכן ויצרנית המחשב הנוכחי שלכם תשלח לכם הודעה או דואר אלקטרוני לגבי שדרוג אופציונאלי. כך תוכלו להתאים את המפרט הטכני של המחשב הנייד לצרכים החדשים שלכם ולהישאר מעודכנים.

  1. רכב

רכב פרטי הוא אמצעי התחבורה הנפוץ בישראל ומהבחינה הזו אין הבדל בין סטודנטים, הורים לילדים וגמלאים. מבחינתכם, השאיפה היא כמובן לנסוע על רכב תקין שלא צריך לבקר כל יום במוסך ובשביל זה המציאו את הטרייד אין. כל שעליכם לעשות הוא להגיע למגרשי המכוניות ולמצוא את הדגם הבא שיביא אתכם ללימודים מהר ובטוח.

  1. בגדים

יריד החלפות בגדים עולה בקנה אחד עם הרצון של סטודנטים להישאר מעודכנים בצו האופנה. ביריד בגדים אתם יכולים לא רק להיפטר מהחולצות הישנות שמלוות אתכם מימי הצבא, אלא גם להיחשף לטרנדים חדשים. ירידי בגדים מתקיימים בתדירות גבוהה בכל רחבי הארץ והם גם מעניקים הזדמנות טובה למינגלינג ויצירת קשרים אישיים. חוץ מזה, אם אתם לומדים משהו שקשור לאופנה – בכל מקרה לא תוכלו להרשות לעצמכם לוותר על ירידים מן הסוג הזה.

  1. רהיטים

אבזור של דירת סטודנטים מחייב אתכם לבקש טובות ועזרה מחברים, קרובים ובני משפחה. בנוסף, רצוי להשתמש באתרי אינטרנט שמאפשרים לכם להחליף רהיטים מסוימים ברהיטים חדשים. החלפת הרהיטים תדרוש מכם להגיע באופן עצמאי לבית של מישהו אחר ולהעמיס אותם על הרכב, אך זה משתלם בטווח הקצר והארוך. כמו כן, אף פעם אי אפשר לדעת איפה תפגשו רהיט שתאהבו.