פרויקט הכר את האגודה- היו"ר

20479955_1347646625333725_9195998396812230827_n

פרויקט הכר את האגודה- היו"ר

סטודנטים יקרים,
תמיד תהיתם מי הם האנשים מאחורי העשייה?
התעניינתם בנושא מסוים ולא ידעתם למי לפנות?
לא עוד 😊

– פרוייקט "הכר את האגודה" שלנו יוצא לדרך!!!
בכל שבוע נציג כמה מבעלי התפקידים באגודה ובכל שבוע תוכלו להציג שאלות לבעל התפקיד המדובר בנוגע לפועלו, לתוכניותיו ובכלל לכל מה שרציתם לדעת.

ומתחילים עם…….
אביחי שאשא

אז אחרי שהכרנו אותך קצת (בתמונה המצורפת), כמה שאלות:

ספר לנו קצת על פועלך באגודה עד עתה..
"הספקנו הרבה ב4 שנים, מעל 150 חוברות אקדמאיות שהתחילו מאפס, הורדת מחירי הקפיטריות, שיפור זכויות הסטודנט במגוון תחומים – ממילואים ועד הורות, מסיבות פתיחת שנה-פורים-יום הסטודנט מהטובות שנראו, הגדלת תקציב האגודה, הגדלת מידת ההשפעה שלנו אל מול המוסד באופן ניכר ועוד ועוד.."

מה אתה חושב על הסטודנטים שלנו?
"תשמע אנחנו אוניברסיטה מאוד ייחודית באופי ובהון האנושי, יש לנו מקבץ של הטוב שיש לארץ להציע מעשירים אחד את השני במגוון מישורים. הסטודנט הממוצע שלנו יודע מה הוא רוצה מעצמו ומהאוניברסיטה אנחנו כאן כדי להכווין ולהורות את הדרך."

לאן האגודה מתקדמת לדעתך? מה בקנה?
"אנו עובדים בשתי מישורים באופן שוטף. טיפול בבעיות המקומיות של הסטודנטים בתחומי האקדמי והרווחה ותכנון לטווח הארוך תוך הפעלת מתודות עבודה שישאו פרי בשלב יותר מאוחר.

כמו?
"לא רוצה לחשוף הכל לפני שדברים סגורים ומסוגרים, אבל לטעימה קטנה..העברת חדש הכושר למרכז ספורט גדול ומרוחב שיוקם באוניברסיטה למען הסטודנטים"

מה אתה רוצה לאחל לסטודנטים לקראת שנת הלימודים החדשה?
"קודם כל כמובן בהצלחה ענקיתת, כל אחד בתחומו וברמתו. שנוכל כולנו להנות מחווית לימודים מהנה ופורה ושנדע לקדם האחד את השני.
כמובן דלתי פתוחה לקבל כל אחד ואחת במשרדי האגודה בכל נושא על קפה ועוגה, ניתן גם להשיג אותי במייל yor.aguda16@gmail.com ומשתדל לעמוד בלחץ ולענות לכולם."

וזה היה אביחי שאשא על קצה המזלג..