פרויקט הכר את האגודה- המנכ"לית

פרויקט הכר את האגודה- המנכ"לית

20728157_1357522571012797_4247083119837644268_n

פרויקט הכר את האגודה- המנכ"לית

סטודנטים יקרים,
תמיד תהיתם מי הם האנשים מאחורי העשייה?
התעניינתם בנושא מסוים ולא ידעתם למי לפנות?
לא עוד ?

– פרוייקט "הכר את האגודה" ממשיך!!
בכל שבוע נציג כמה מבעלי התפקידים באגודה ובכל שבוע תוכלו להציג שאלות לבעל התפקיד המדובר בנוגע לפועלו, לתוכניותיו ובכלל לכל מה שרציתם לדעת.

והפעם…….
אירנה קזימוב 

אז אחרי שהכרנו אותך קצת (בתמונה המצורפת), כמה שאלות:

 אירנה, פרטי קצת על הפרוייקטים בהם לקחת חלק במסגרת פועלך באגודה?
בתור רמד מעורבות חברתית טרנד תרבות לקחתי חלק במגוון רחב של פרויקטים ואירועים ביניהם חלוקות של מזון וארטיקים לחיילים,ימי מודעות ושבוע המודעות חברתית שהיה לראשונה כאן לפני שנתיים, ערבי מעונות ,הפסקות פעילות מידי חודש ששברו שיגרה במהלך הלימודים וכמובן האירועים הגדולים של האגודה.

ספרי לנו.. מהו הפרויקט/מיזם שאת הכי גאה שלקחת בו חלק ומדוע?
בכל תפקיד שעשיתי באגודה יש מגוון רחב של פרויקטים בהם אני גאה אך מבחינתי שני החשובים ביותר הם : מתחברים בקמפוס וזאת כי הנגשנו השכלה גבוה את הקמפוס לחברה שלא היו מגיעים ללא הפרויקט הזה והפרויקט השני הוא ערב מעונות בו הבאנו עוד פאן חברתי לחיי החברה באריאל.

איך תתארי את תפקיד המנכ"ל? ואיפה את רואה את האגודה בסוף הקדנציה שלך?
תפקיד המנכל הוא בהחלט תפקיד מרתק ומאתגר שמקיף את כל מה שעשיתי עד היום ומעבר , אתה אחראי על הניהול השוטף של האגודה ותפעול האירועים והפרויקטים שלה. אני מקווה שהאגודה תמשיך לצעוד קדימה ותצמח ותצליח לגעת בכל סטודנט וסטודנט הלומד בקמפוס.

מה את רוצה לאחל לסטודנטים לקראת שנת הלימודים החדשה?
שיהנו מהזמן שהם פה ,כי זאת אחת החוויות היותר נהדרות שהחיים נותנים לנו . שישכילו כמה שניתן ויהנו מהפרויקטים שהאגודה נותנת 🙂

וזאת הייתה אירנה קזימוב על קצה המזלג..