5 דברים שחייבים להספיק לפני שחוזרים ללימודים

5 דברים שחייבים להספיק לפני שחוזרים ללימודים

סטודנטים בכל רחבי הארץ כבר מתכוננים לחזרה ללימודים וזה בדיוק הרגע להשלים כמה משימות אחרונות. החל מביקור בפאב השכונתי, דרך נסיעה לירושלים ועד התנחלות במיטה: הנה כמה הצעות

חזרה ללימודים היא חוויה מאתגרת בכל גיל. מהבחינה הזו אין הבדל בין סטודנטים בתואר ראשון לבין תלמידים בכיתה א', כי עצם העובדה שהחיים הטובים נגמרים היא זו שעלולה לגרום מועקה קלה. מצד שני, עכשיו זה בדיוק הרגע להספיק כמה דברים של הרגע האחרון ולחזור לשגרה עם אנרגיות טובות:

  1. להישאר עד שעת הסגירה של הפאב השכונתי

אחרי החזרה ללימודים כבר לא יהיה לכם כוח לשבת עם הברמן בפאב השכונתי עד שעת הסגירה. לכן כדאי לכם לנצל את הימים הקרובים כדי להגיע לפאב מוקדם, לתפוס מקום על הבר ולבדוק איך נראית הזריחה דרך החלונות. זה משהו שכל סטודנט חייב לעשות לפחות פעם בחיים, ואין כמו השבועות שלפני החזרה ללימודים כדי לנסות אותו בפעם הראשונה.

  1. לישון על שפת הים

האקלים בתקופה הקרובה צפוי להיות נוח ולהעניק לכם הזדמנות פז לפתוח אוהל ולישון על שפת הים התיכון. בדקו מראש באיזה חופים זה מותר, איפה אפשר להדליק אש ומה הפעילויות בסביבה. הזמינו חברים או בני זוג וצאו לחוויה בלתי נשכחת. חוץ מזה, שינה על שפת הים תאפשר לכם להתחבר לטבע והיא תעזור לגוף שלכם להירגע לפני הלחץ שמאפיין את הלימודים באקדמיה.

  1. בירה בעיר הבירה

מעדיפים חוויה אורבנית יותר לפני החזרה ללימודים? בשביל זה המציאו את האפשרות של אירועים בירושלים לסטודנטים וצעירים. בירה בעיר הבירה של ישראל היא בדיוק מה שאתם צריכים כדי לגוון את החופשה.

פתחו לוח שנה ויומנים כדי לראות איזה אירועים יש בירושלים בתקופה הקרובה ולא תצטערו. מעבר לכך, הנסיעה עצמה לירושלים תגרום לכם להרגיש בחו"ל ואחרי שתגיעו לעיר יעמדו בפניכם שורה ארוכה של אופציות בילוי. ירושלים מתגלה כעיר האידיאלית עבור סטודנטים ולכם יש רק מה להרוויח מזה.

  1. להשלים מקטע אחד לפחות של שביל ישראל

יש אנשים שמצליחים לנוח ולנקות את הראש רק כאשר הם הולכים בטבע ומרגישים את האבנים מתחת לרגליים. אם גם אתם משתייכים לקבוצה הזו, סביר להניח שבשביל ישראל תקבלו מענה מושלם לציפיות.

כל שעליכם לעשות הוא להשלים מקטע אחד לפחות של השביל לפני החזרה ללימודים. מכאן והלאה כבר תבחרו איך ומתי לעבור למקטעים אחרים ולנסות עוד חלקים במסלול.

  1. לישון

אתם חייבים לצבור שעות שינה לפני שחוזרים ללימודים. היכנסו למיטה לכמה שעות ברצף, העבירו את המכשיר הנייד למצב רטט והרשו לעצמכם להישאב לתוך החלומות. אם תעשו את זה מספיק זמן, אולי תצליחו לחלום על הפתרון למבחן הראשון של השנה.