5 טיפים לשיפור חווית צפייה מקצה לקצה

5 טיפים לשיפור חווית צפייה מקצה לקצה

5 טיפים לשיפור חווית צפייה מקצה לקצה

צפייה בסרט או סדרה היא חלק בלתי נפרד מחוויית הלימודים באוניברסיטה. רוצים לנקות את הראש בין השיעורים או לפני תקופת המבחנים? הנה כמה טיפים שישדרגו בצורה משמעותית את החוויה שלכםטיפים לשיפור חווית צפייה מקצה לקצה - כורסא

סטודנטים מבלים חלק ניכר מזמנם הפנוי בצפייה בטלוויזיה. הם עושים זאת לבד, עם בני זוג וכחלק מפעילות חברתית. המטרה העיקרית היא לנצל את הצפייה כדי לנקות את הראש ולהתרענן לקראת התקופות הקשות באוניברסיטה. חוץ מזה, מדובר על פעילות פנאי שלא דורשת מאמץ פיזי והיא מתאימה גם לכל עונות השנה.

אבל איך משדרגים את החוויה הרגילה ומנצלים כל רגע מול המסך? הנה כמה טיפים שיכולים לעזור לכם:

1.כורסאות טלוויזיה

הגיע הזמן שתתפנקו כמו אנשים מבוגרים ותפרגנו לעצמכם עם כורסאות טלוויזיה איכותיות. בניגוד למה שנהוג לחשוב, לא מדובר על הוצאה של עשרות אלפי שקלים. אתם יכולים לרכוש את הכורסא במשותף עם החברים שלכם לדירה, או לקנות אותה לעצמכם כמתנה. הדבר החשוב הוא להשקיע בכורסא מרופדת שתעניק תמיכה לגב התחתון אחרי יום לימודים מפרך.

2.מסך איכותי

חווית הצפייה שלכם נובעת בראש ובראשונה מאיכות המסך. בדקו איזה מסך מתאים לסלון שלכם מבחינת גודל באינצ'ים, מקמו אותו בצורה נכונה כדי למנוע תאורה ישירה ואל תשכחו לבדוק את המפרט הטכני והרזולוציה. את המסך האיכותי תוכלו לחבר ישירות למחשב כדי לצפות בסרטונים מהאינטרנט או לממיר של חברות הכבלים והלוויין.

3.ממיר HD

צפייה באיכות HD היא כיום תנאי בסיסי לחוויית פנאי מושלמת. ודאו שהממיר שלכם תומך בטכנולוגיה הזו, והחליפו אותו במידה והתשובה שלילית. ממיר HD ישדר באיכות טובה יותר גם את הערוצים הרגילים כמו ערוץ 2 וערוץ 10, ובכל מקרה הוא יכול לשרת אתכם לאורך זמן כאשר הטכנולוגיה תמשיך להשתפר.

4.מערכת סראונד

חווית בידור אולטימטיבית מורכבת מטבע הדברים משילוב בין קול ותמונה. אחרי שהמסך והממיר יעניקו לכם את תנאי התמונה האולטימטיביים, תצטרכו לדאוג למערכת סראונד כדי לפזר את הקול בחלל החדר. מערכת סראונד גם תשמש אתכם להשמעת מוזיקה ואם תרצו להאזין לרדיו. בדקו שיש במערכת הסראונד החדשה חיבור בלוטות' או לפחות חיבור לכבל של הטלפון הנייד. השקיעו גם ברמקולים וסאב וופר מומלצים ולא תתחרטו.

5.חברה טובה

בסופו של דבר, הדרך הנכונה לצפות בסרט או סדרה היא יחד עם אנשים אחרים. בחרו לכם חברה טובה שתלווה אתכם לאורך הצפייה ותוכלו להפוך אותה לאירוע חברתי מהמעלה הראשונה. נסו לארגן ערבי צפייה שלמים או לשלב בין סוגים שונים של תכנים. ניתן למשל לצפות ביחד במשחקי כדורגל וכדורסל, להמשיך עם צפיית בינג' בסדרת מתח ולקנח עם סרט קומדיה. ככה נראה ערב אמיתי של סטודנטים באוניברסיטה וכדאי לנצל כל רגע ממנו.

אגודת הסטודנטים-בשבילכם ולמענכם!